HABERLER


ERİŞİLEBİLİR FİNANSBANK ŞUBELERİ

Erişebilirlik konusunda engelli müşterilerine daha iyi hizmet vermek isteyen FİNANSBANK, şubelerinde revizyona giderek, erişim çözümü olarak portatif ve katlanır rampalarımızı tercih etti. Portatif rampalar ile engelli vatandaşlar bundan böyle Finansbank şubelerine rahatlıkla ve güvenle erişebiliyor. Üstelik rampalarımız kamusal alanlarda sadece engelliler değil; yaşlılar ve yürüme güçlüğü çekenler ile bebek arabalarına eşlik eden anneler için de hayatı kolaylaştırıyor.


TOBİİ ÜRÜNLERİ TÜRKİYE’DE !

Bakarak etkileşimin gücünden yararlanarak, hastalara iletişim kurma ve daha bağımsız bir yaşam sürdürme konularında destek veren, göz takip sistemi alanında dünya lideri Tobii Yardımcı Teknoloji ürün ve yazılımları, firmamızın imza attığı temsilcilik anlaşması ile Türkiye’de! Tobii teknolojisi ile, eller olmaksızın sadece bakarak hızlı ve etkin bilgisayar kullanmak, konuşamayan hastalar için yüz yüze veya uzaktan konuşarak iletişim kurmak, gelişme geriliği yaşayan hastaların değerlendirilmesi ve idrak seviyesini anlamak için hatasız şekilde analiz sonuçları almak ve çok daha fazlası artık hayal değil! Yepyeni deneyimlere hazırsanız bizi takip edin. Benzersiz Tobii ürünleri ile bu defa gözlerinize inanmalısınız!

 


ENGELSİZ YAŞAM FUARINDAYDIK

Her yıl olduğu gibi; bu yıl da EYAF EXPO’da yerimizi aldık. Bu sene Erişebilirlik Teması ile katıldığımız fuar, ziyaretçilerimizin standımıza gösterdiği yoğun ilgi nedeni ile oldukça hareketli geçti. Çözüm ortaklarımızla birlikte Engelli Asansörleri ve Portatif Katlanır Rampa modellerini sergilediğimiz fuar süresince ürünlerimize ve firmamıza gösterdiğiniz ilgi için teşekkürlerimizi sunarız. Önümüzdeki yıl fuarda yeniden buluşmak dileği ile…