HİZMETLERİMİZ


ERİŞEBİLİRLİK ÇÖZÜMLERİ

ENGELSİZ ÜRÜNLER olarak 2010 yılından bu yana, binalardaki mimari engelleri ortadan kaldıran yüksek kalitede ve pratik ERİŞEBİLİRLİK ÇÖZÜMLERİ ile hizmetinizdeyiz.

Engellilere yönelik erişebilirlik alanındaki profesyonel çözüm ortağınız olarak; tüm kamusal ve özel alanlar için portatif veya kalıcı çözümler sunuyoruz.

*Ücretsiz Keşif ve Projelendirme - *Hızlı Teslimat - *Satış Sonrası Destek ayrıcalıkları ile sunduğumuz erişim çözümleri ile güvenli erişilebilir alanlar oluşturuyoruz.

Görme, işitme ve bedensel engelliler için ayrı kurallarla tanımlanmış erişebilirlik çözümlerini, dilerseniz bina ya da tesisinizin tamamı için paket halinde uyguluyor, dilerseniz belli bir alana özel erişim çözümlerini TS9111 ve diğer ilgili Türk standartlarına uygun olarak yeniden düzenliyoruz.

Ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetlerimizin ardından, binanız için en uygun ve hızlı çözümü anahtar teslim uygulayarak sizlere de yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

YATAN HASTA ve YAŞLI BAKIM ÜRÜNLERİ

Sürekli yatan hastalar ve yaşlılar için özel ilgi ve profesyonel bakım gerektiği bilinen bir gerçektir. Hastadan hastaya değişen ihtiyaçlara rağmen; bu kişiler için değişmeyen tek şey; gerek bakım gerekse önleyici tedbirler anlamında özel ürünlere ihtiyaç olduğudur.

Engelsiz Ürünler, hem hastalar için maksimum konfor ve güvenlik sağlayan, hem de hastaların bakımını üstlenen refakatçilerin hayatını kolaylaştıracak yüksek kalitede ürünlerin temsilciliğini yapmaktadır.

Sürekli yatan bir hastaya refakat etmenin ne demek olduğunu biliyor, hasta ve yaşlı bakımında dikkat edilmesi gereken ince ayrıntılara önem veriyoruz. Bu kişilerin banyo, tuvalet gibi en temel ihtiyaçlarından başlayarak, günlük yaşamlarında karşılaştıkları güçlükleri olabildiğince aşmalarına yardımcı olacak çözümler sunuyoruz.

Gerek hastane / bakımevi / huzurevleri gibi kurumsal müşterilerimize, gerekse Türkiye genelinde sayısız bireysel kullanıcıya kaliteli ve garantili ürün tedariki yaparak hasta ve hasta yakınlarının yaşam kalitesini artırmaktan mutluluk duyuyoruz.

BAKARAK ETKİLEŞİM SİSTEMİ

Firmamız, bakarak etkileşimin gücünden yararlanarak, hastalara iletişim kurma ve daha bağımsız bir yaşam sürdürme konularında destek veren ve göz takip sistemi alanında dünya lideri Tobii Yardımcı Teknoloji ürün ve yazılımlarının Türkiye temsilcisidir.

Tobii teknolojisi, bilgisayar kullanıcılarının tam olarak nereye baktıklarını belirlemede ve analiz etmekte kullanılmaktadır. Günümüzde Tobii teknolojisi çok çeşitli araştırma alanlarında ve göz ile bilgisayar kontrolünde kullanılmaktadır. Özellikle hastaneler, üniversiteler, araştırma şirketleri, araç güvenliği, oyun ve bilgisayar imalatı gibi endüstriyel alanlarda tercih edilmektedir.

Firmamız; Türkiye çapındaki hastaneler, üniversiteler, özel eğitim kurumları ve rehabilitasyon merkezlerine hastaların teşhis, tedavi, rehabilitasyon ve gelişim süreçlerine büyük katkıda bulunan Tobii ürünlerini tedarik etmektedir.

Öte yandan Tobii ürünleri; ALS / Otizm / Serebral Palsi / MS / Omurilik Felci / Gelişme Geriliği / Rett Sendromu / Afazi ( Konuşma Yitimi ) / Beyin Hasarı vb rahatsızlıklara sahip, dünya genelinde sayısı 10.000’i aşan bireysel kullanıcının ve onların yakınlarının hayatının vazgeçilmez bir parçası olmuştur.

Engelsiz Ürünler, temsilciliğini üstlendiği Tobii ürünleri ile, ülkemizde benzer hastalık gruplarındaki çocuk ve yetişkin hastaların yaşamına kolaylık ve bağımsızlık getirmekten büyük mutluluk duymaktadır.

7/24 AÇIK SANAL MAĞAZA

Engelsizurunler.com, Türkiye’nin engelli ve yakınlarına özel en büyük online alışveriş sitesidir. Mağazamız, üye ve müşterilerine ürün/marka çeşitliliği, ödeme kolaylıkları ve zahmetsiz alışveriş olanakları sunar. ‘ HAYATA HAREKET KATAN MAĞAZA’ sloganıyla yola çıkan alışveriş sitemiz, 3 Aralık 2010 Dünya Engelliler Günü’nde yayın hayatına başlamıştır.

Yaşamı kolaylaştıran ürünleri bir arada sunan mağazamızda bulunan başlıca ürün kategorilerimiz:

Günlük Yaşam Ürünleri / Rehabilitasyon Ürünleri / Mobilite Ürünleri / Spor & Aktivite / Yatan Hasta & Yaşlı Bakım Ürünleri

Mağazamızda ihtiyacınıza en uygun ürünü bulmanız çok kolay. Yüzlerce ürün arasında karar veremiyorsanız, sizin için hazırladığımız Engelsiz Ürünler KARMA PAKETLER’e göz atmanız yeterli. Gelişmiş SSL sertifikasına sahip alışveriş sitemiz üzerinden beğendiğiniz ürünü güvenle satın alabilir veya ürünü teslim alırken kapıda ödeme yapabilirsiniz.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, siparişleriniz en hızlı şekilde kapınıza teslim edilecektir.

*Keyifli Alışverişler Dileriz : )